0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
100 парчиња Стапчиња За Маскара Четки За Камшик За Еднократна Употреба За Материјали За Продолжување На Трепките Алатка За Апликатор За Шминка, Сина/Црна

100 парчиња Стапчиња За Маскара Четки За Камшик За Еднократна Употреба За Материјали За Продолжување На Трепките Алатка За Апликатор

DEN 95.84
Во магацинот.

Тековен

[САНИТАЦИЈА] – Никогаш не грижете се за вкрстена контаминација помеѓу клиентите Совршен за стилисти за трепки и шминкери за спречување на ширење на инфекции на очите и бактерии. [ОДДЕЛНИ ТРЕПКИ] – Користете четка за маскара за еднократна употреба за да ги одделите трепките на клиентот во подготовка на екстензии на трепките. Безбедно и нежно отстранете ја вишокот прашина или честички со Овие Стапчиња За Маскара за еднократна употреба. [СВИТКУВАЊЕ] – флексибилната глава на четката за маскара е приближно 1 инч или 2,5 см во должина. Флексибилноста ви овозможува да ја маневрирате во оние тешко достапни агли. [ПРЕНОСЛИВ] – стапчиња За Маскара измерете речиси 4 инчи или 10 см врв до крај. Тие се совршена големина за да се вклопат во чанта во движење. [ПОГОДНОСТ] – лесен за користење пакување. Едноставно запечатете и отпечатете. Совршената големина го олеснува носењето или чувањето на четките за маскара за еднократна употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата