0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Мини Мемориска Картичка, Разни Спецификации Тф Мемориска Картичка Лесна За Употреба Мала Пренослива Брзина На Запишување 30МБ ЗА МИНИ Камери 256ГБ

Мини Мемориска Картичка, Разни Спецификации Тф Мемориска Картичка Лесна За Употреба Мала Пренослива Брзина На Запишување 30МБ ЗА МИНИ Камери

DEN 1.33
Во магацинот.

Тековен

Лесен За Употреба : мемориската картичка со Голема брзина е приклучок и игра, нема потреба да инсталирате програми и софтвер Силна Практичност : U3 мемориската картичка ви овозможува да зачувате голема количина фотографии, видеа, музика, важни датотеки итн., без опасност од загуба, многу безбедно. Брзина : брзината на читање на мемориската картичка U3 TF е висока ДО 80 MB/S ИЛИ повеќе, а брзината на пишување Е висока ДО 30 MB/S или повеќе. Различни Спецификации : мемориската картичка ТФ има различни капацитети за складирање за избор, 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB и 512 GB за да ги задоволи вашите различни потреби. Широка Примена : Мемориската картичка може да се користи за камери за автомобили, камери за надзор, акциони камери, мини камери, дв дигитални камери итн. Силна Практичност : U3 мемориската картичка ви овозможува да зачувате голема количина фотографии, видеа, музика, важни датотеки итн., без опасност од загуба, многу безбедно. Брзина : брзината на читање на мемориската картичка U3 TF е висока ДО 80 MB/S ИЛИ повеќе, а брзината на пишување Е висока ДО 30 MB/S или повеќе. Различни Спецификации : мемориската картичка ТФ има различни капацитети за складирање за избор, 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB и 512 GB за да ги задоволи вашите различни потреби.

Параметри на производот

Item Type:
TF Memory Card
Material:
Plastic
Read Speed:
Above 80mb/s
Write Speed:
Above 30mb/s
Package List:
1 x TF Memory Card1 x Storage Box :
Due to different measurement standards, the actual storage capacity displayed by the device operating system may be less than the capacity indicated on the product label. :

Стоката во категоријата