0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Бебе Од Самовила Екстра Широка Порта За Бебиња-Голема Прошетка Низ Безбедносните Детски Порти За Дете Или Милениче-Долга Порта За Бебиња Поставена Под Притисок Цр?

Бебе Од Самовила Екстра Широка Порта За Бебиња-Голема Прошетка Низ Безбедносните Детски Порти За Дете Или Милениче-Долга Порта

DEN 299.20
Во магацинот.

Тековен

● ОДЛИЧНО ЗА ПОВЕЌЕТО ОТВОРИ - - - Самовилското Бебе обезбедува опсег на ширина од 22,8 до 84,64 инчни порти за бебиња за избор, можете да најдете совршен широк, без оглед на тоа што ви треба тесна порта или екстра широка порта за бебиња Совршен за скали, ходник, врати и отворени простори. Сигурно И СИГУРНО - Идеално е да содржи мали деца или мали кучиња со средна големина во безбедна област. Оваа безбедносна порта за бебиња вклучува систем со двојно заклучување за безбедно затворање на портата за бебиња. ●ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА- - - бебешките порти поставени Под Притисок лесно се инсталираат и се движат без завртки и загради, цврсто се вклопуваат помеѓу ѕидовите и рамките на вратите. За дополнителна погодност без раце, оваа прошетка низ портата е опремена со функција за автоматско затворање што нежно ја затвора вратата зад вас и функција отворена за држење што ја држи вратата отворена. Оваа врата на портата за бебиња може да се ниша за 180 степени во двете насоки. +СТИЛСКА БЕБЕШКА ПОРТА - - - белата завршница и издржливата челична конструкција ја прават оваа детска порта издржлива и лесна за употреба.100% задоволство на клиентите со 24 месеци гаранција. ● ОДЛИЧНО ЗА ПОВЕЌЕТО ОТВОРИ - - - Самовилското Бебе обезбедува опсег на ширина од 22,8 до 84,64 инчни порти за бебиња за избор, можете да најдете совршен широк, без оглед на тоа што ви треба тесна порта или екстра широка порта за бебиња. Совршен за скали, ходник, врати и отворени простори. Сигурно И СИГУРНО - Идеално е да содржи мали деца или мали кучиња со средна големина во безбедна област. Оваа безбедносна порта за бебиња вклучува систем со двојно заклучување за безбедно затворање на портата за бебиња. ●ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА- - - бебешките порти поставени Под Притисок лесно се инсталираат и се движат без завртки и загради, цврсто се вклопуваат помеѓу ѕидовите и рамките на вратите. За дополнителна погодност без раце, оваа прошетка низ портата е опремена со функција за автоматско затворање што нежно ја затвора вратата зад вас и функција отворена за држење што ја држи вратата отворена. Оваа врата на портата за бебиња може да се ниша за 180 степени во двете насоки. +СТИЛСКА БЕБЕШКА ПОРТА - - - белата завршница и издржливата челична конструкција ја прават оваа детска порта издржлива и лесна за употреба.100% задоволство на клиентите со 24 месеци гаранција. Карактеристики : Премиерот Прошетка Низ Портата Под Притисок Од Самовила Бебе за деца Е вистинска Безбедносна порта Под Притисок која лесно може да се монтира без дупчење или употреба на ѕидни чаши.

Параметри на производот

Стоката во категоријата