0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Спирич Слободен Стои Преклопен Жица Пет Порта За Кучиња, 80 инчи Екстра Широк, 30 инчи Високи 4 Панели Куче Порта За Куќата, Вратата, Скали, Миленичиња Кученце Безбедно

Спирич Слободен Стои Преклопен Жица Пет Порта За Кучиња, 80 инчи Екстра Широк, 30 инчи Високи 4 Панели Куче Порта За Куќата, Вратата,

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. ЕДНОСТАВНИ ПРОПАДНАТИ ДЕМОКРАТИИ : 20"Ширина *4"Длабочина * 31" Висина; ТЕЖИНА : 23 Фунти; ПРОСТОР ПОМЕЃУ ЛЕТВА : 1,5"; УПОТРЕБЛИВИ ДИМЕНЗИИ : до 74".

Параметри на производот

Стоката во категоријата